Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā inženiernozaru izstādē “Hannover Messe”, kas norisināsies 2016. gada 25.-29. aprīlī Hannoverē, Vācijā!
Izstādē ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs – no 70 valstīm.
Svarīgi atcerēties, ka Hanoveres Messe ietvaros iespējams apskatīt vienu no lielākajām ūdeņraža tehnoloģiju izstādēm pasaulē, kur ļoti lielu platību aizņem tieši ūdeņraža tehnoloģiju uzņēmumi ar saviem produktiem, un institūti un universitātes, kuras arī piedāvā savus pakalpojumus, informāciju un sadarbības projektus tieši zaļo tehnoloģiju lomā.
2016. gadā Latvijas nacionālie stendi tiks izvietoti divās tematiskajās ekspozīcijās – “Piegādes industrijai” (Industrial Supply) un “Enerģija” (Energy).
Iespējams pieteikties gan dalībai izstādē, gan apsvērt izstādes apmeklējumu tās norises dienās Hanoverē, kur lielākajā tehnoloģiju izstādē Eiropā pulcēsies ap 200 000 apmeklētāju. Izstādes apmeklējums paliek atmiņā īpaši dēļ inovāciju un industrijas sadarbības, iespaidiem par to cik tomēr tālu reālas tehnoloģijas ir aizgājušas atšķirībā no tā līmeņa kā tas tiek atspoguļots presē un to, ka zaļās tehnoloģijas ir nopietns spēlētājs Eiropas un pasaules tirgos.
Izstādes laikā būs iespējams piedalīties daudzos citos ar izstādes darbu saistītos pasākumos (kontaktbiržās, semināros u.c.). Lūdzu, sekojiet reklāmai Hannover Messe un LIAA mājas lapās!


Valsts Pētījumu Programma „ENERĢĒTIKĀ”

Valsts Pētījumu Programma 2010-2013 "Inovatīvas enerģijas resursu ieguves un uzmantošanas tehnoloģijas un zema oglekļa emisiju nodrošināšana ar atjaunojamiem energoresursiem, atbalsta pasākumi vides un klimata degradācijas ...

Kontakti

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija”
Juridiskā adrese.: Akadēmijas laukums 1kab.1312, Rīga, LV1050
Reģ.Nr:40008093009
Konts:LV92HABA0551010918039
E-pasts: info@h2lv.eu

Newsletter

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija” © h2lv.eu | 2012