Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Hannover Messe 2014″ Hannoverē, Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē “Hannover Messe”, kas norisināsies 2014. gada 7.-11. aprīlī Hannoverē, Vācijā!

Izstāde “Hannover Messe” ir lielākais pasaules industriālais gadatirgus. 2013. gadā izstādē piedalījās 6550 kompānijas no 62 valstīm; izstādi apmeklēja ap 225 tūkstošiem viesu, tai skaitā ap 50 tūkstošiem viesu no ārvalstīm, kas apliecina to, ka ”Hannover Messe” joprojām nezaudē savu nozīmi, un to var uzskatīt par galveno pasaules inženiernozaru izstādi. Izstādē ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū metālapstrādē, mašīnbūvē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādē, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās ar inženiernozaru  jomās.

Vairāk informācijas ”Hannover Messe” mājas lapā www.hannovermesse.de

Vairāk kā 17 gadus šajā izstādē piedalās arī Latvijas uzņēmumi. 2013. gadā izstādes tematiskajā ekspozīcijā ”Piegādes industrijai” Latvijas nacionālajā stendā piedalījās 7 uzņēmumi, LIAA un Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija.

2014. gadā Latvijas nacionālie stendi tiks izvietoti divās tematiskajās ekspozīcijās – “Zinātniskās izstrādnes un tehnoloģijas” (Research & Technology) un “Piegādes industrijai” (Industrial Supply).

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz mārketinga, eksponātu transporta, kā arī savu darbinieku komandējuma izmaksas.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, viesnīcas, dienas nauda) var atgūt līdz 50 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Vairāk informācijas šeit.

Dalībai katrā no abiem Latvijas nacionālajiem stendiem  tiks apstiprināti ne vairāk kā 8 uzņēmumi. Ja dalībai pieteiksies vairāk pretendentu nekā plānots, tad uzņēmumi tiks atlasīti, balstoties uz iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Izstādes laikā būs iespējams piedalīties arī citos ar izstādi saistītos pasākumos (kontaktbiržās, semināros u.c.). Lūdzu, sekojiet informācijai “Hannover Messe” un LIAA mājas lapās!

LIAA nodrošinās savu darbinieku – nozares eksperta klātbūtni Latvijas nacionālajos stendos uz visu izstādes laiku, kā arī LIAA pārstāvniecības Vācijā pakalpojumus potenciālo partneru uzaicināšanai un individuālo programmu sagatavošanai.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija: 
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv

Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta “Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” ietvaros.

Valsts Pētījumu Programma „ENERĢĒTIKĀ”

Valsts Pētījumu Programma 2010-2013 "Inovatīvas enerģijas resursu ieguves un uzmantošanas tehnoloģijas un zema oglekļa emisiju nodrošināšana ar atjaunojamiem energoresursiem, atbalsta pasākumi vides un klimata degradācijas ...

Kontakti

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija”
Juridiskā adrese.: Akadēmijas laukums 1kab.1312, Rīga, LV1050
Reģ.Nr:40008093009
Konts:LV92HABA0551010918039
E-pasts: info@h2lv.eu

Newsletter

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija” © h2lv.eu | 2012