HyER 5 gadu jubileja

Vieta: Akadēmijas pils (Palais des Academies), Brisele

Šogad Ūdeņradis, degvielas šūnas un  elektromobilitāte Eiropas reģionā (Hydrogen, fuel cells and Electro-mobility in European Regions,HyER) svinēs savu 5 gadu jubileju kopā ar saviem dalībniekiem – reģioniem un pilsētam no visas Eiropas, veltot tam ikgadēju publisko pasākumu, kas notiks ES ilgtspējīgas enerģijas nedēļas (EU Sustainable Energy Week, EUSEW) ietvaros 2013. gada 25. un 26. jūnija.

Eiropas reģioni un pilsētas pārrunās situāciju ar EEO (Eiropas Elektromobilitātes Novērotajs – European Electromobility Observatory) instrumentu izmantošanu priekš Eiropas tīra transporta ar industrijas pārstāvjiem un ES politisko lēmumu pieņemējiem, izmantojot Eiropas Komisijas komunikācijas Tīras Energijas priekš Transporta (Clean Power for Transport) iespējas, kas ir iznācis šogad, un kura mērķis ir nodrošināt harmonisku alternatīvas enerģijas (ieskaitot ūdeņradi un elektrību) infrastruktūras attīstību visā Eiropā atbilstoši EEO. Pirmie EEO rezultāti būs veltīti politikai uz faktiem, bet HyER pilsētas pastastīs par savām vietējām pieejām, lai attīstītu transportu un enerģijas sistēmas un stimulēt jauno sistēmu veidošanas, lai sasniegt HyER vīziju par ūdeņradi, degvielas šūnām un elektromobilitāti Eiropā.

Pirms pasākuma 24. un 25. jūnijā notiks Īpašnieku forums (Stakeholders’ Forum) par ES līdzfinansētiem projektiem Green eMotion (Zaļa e-Kustība) un FR-EVUE. FREVUE projekts demonstrēs bateriju izmantošanu vieglajās elektromašīnās pilsētās, kamēr Green eMotion projekts nodarbojas ar Eiropas platformas attīstību priekš vienotas elekromobilitātes sistēmas.

Pēc foruma būs saviesīgi kokteiļi un enerģētiskie pasākumi.

Reģistrēšanai lūdzam izmantot HyER sekretariātu: tel. +32 (02) 223 28 11 un e-pasts secretariat@hyer.eu.

Valsts Pētījumu Programma „ENERĢĒTIKĀ”

Valsts Pētījumu Programma 2010-2013 "Inovatīvas enerģijas resursu ieguves un uzmantošanas tehnoloģijas un zema oglekļa emisiju nodrošināšana ar atjaunojamiem energoresursiem, atbalsta pasākumi vides un klimata degradācijas ...

Kontakti

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija”
Juridiskā adrese.: Akadēmijas laukums 1kab.1312, Rīga, LV1050
Reģ.Nr:40008093009
Konts:LV92HABA0551010918039
E-pasts: info@h2lv.eu

Newsletter

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija” © h2lv.eu | 2012