Laipni lūdzam uz EUSEW

ES ilgtspējīgas enerģijas nedēļa (EU Sustainable Energy Week, EUSEW) šogad notiks no 24. līdz 28. jūnijam.

Tiešo ēteru no Charlemagne ēkas Gasperi istabas, kur notiek Augstā līmeņa politikas konference (High Level Policy Conferences), ir iespejams noskatīties, nospiežot Webstreaming

Ar EUSEW 2013 Briseles pasakumu programmu un  Enerģētikas komisara G.H. Otingera (Günther H. Oettinger) ievadvārdiem ir iespējams iepazīties šeit. Programmā arī ir praktiska informācija, kā piedalīties pasakumā, un detaļas par prestīzām balvām: Eiropas Ilgtspējīgas Energijas un ManagEnergy (Sustainable Energy Europe Awards and ManagEnergy Award).

Detalizēta informācija par Augstā līmeņa politikas konferences sesijām, ieskaitot saturu, laiku un organizētajus, ir pieejama šeit.

EUSEW ir Eiropas komisijas iniciatīva, kas notiek jau kopš 2006. gada, kuru katru gadu apmēkle simtiem organizaciju parstāvji un interesentie. EUSEW organizatori izmanto no-apakšas-uz-augšu pieeju un uzrunā tieši pilsoņus un energijas uzņemumu īpasniekus no dažadiem līmeņiem (lokalā, reģionala un valsts). Rezultātā EUSEW palīdz Eiropai sasniegt mērķus enerģētikā.

Valsts Pētījumu Programma „ENERĢĒTIKĀ”

Valsts Pētījumu Programma 2010-2013 "Inovatīvas enerģijas resursu ieguves un uzmantošanas tehnoloģijas un zema oglekļa emisiju nodrošināšana ar atjaunojamiem energoresursiem, atbalsta pasākumi vides un klimata degradācijas ...

Kontakti

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija”
Juridiskā adrese.: Akadēmijas laukums 1kab.1312, Rīga, LV1050
Reģ.Nr:40008093009
Konts:LV92HABA0551010918039
E-pasts: info@h2lv.eu

Newsletter

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija” © h2lv.eu | 2012