Bezgalīgo iespeju dienas inovatīvas uzņēmejdarbības atbalstam.Projekta InnoLaSME rezultāti.2012.gada 7.junijs, plkst. 14.00-17.00 Radisson Blu Hotel Latvija, zale „Gamma” Programma InnoLaSME 07.06.2012

Rīgā, 2012. gada 7. jūnijā, viesnīcā Radisson Blu Latvija, notiks projekta InnoLaSME noslēguma pasākums, kurā tiks prezentēta elektroniska rokasgrāmata „Inovācijas atbalsta struktūras uzņēmējiem Latvijā”, kā arī rekomendācijas no uzņēmējiem par tiem nepieciešamā inovācijas atbalsta uzlabojumiem. Projekta ietvaros uzņēmēju rekomendācijas tiks skaidri formulētas un iesniegtas Latvijas Republikas Ekonomikas Ministrijai un Eiropas Komisijai.

Rekomendācijas inovācijas atbalsta pilnveidošanai

Projekta InnoLaSME ietvaros 2011. gada laikā Latvijā tika organizētas piecas „Bezgalīgo iespēju dienas”, lai informētu uzņēmējus par tiem pieejamo inovācijas atbalstu, kā arī apkopotu to viedokļus inovācijas atbalsta struktūru pakalpojumu izmantošanā. Balstoties uz uzņēmēju aptaujas rezultātiem, tika veikts pētījums par uzņēmēju pieredzi, vajadzībām un ieteikumiem, kas tiks prezentēts projekta noslēguma pasākumā 7. jūnijā.

Latvijas inovācijas atbalsta struktūru datu bāze

Projekta InnoLaSME īstenotājs – Latvijas Tehnoloģiskais centrs – arī izstrādājis rokasgrāmatu „Inovācijas atbalsta struktūras uzņēmējiem Latvijā”, kurā strukturētā veidā pieejama praktiska informācija par uzņēmējiem pieejamajām inovācijas atbalsta organizācijām Rīgā un Latvijas reģionos. Sākot ar 7. jūniju, kad elektroniskā rokasgrāmata tiks prezentēta, tā bez maksas būs pieejama uzņēmējiem visā Latvijā.

Rokasgrāmatu papildinās spilgtākie „Bezgalīgo iespēju dienu” dalībnieku – uzņēmēju veiksmes stāsti par sadarbību ar inovācijas atbalsta struktūrām. Divus no veiksmes stāstiem – uzņēmumus PAA un Augsne un Mulča – apmeklētāji varēs noklausīties arī klātienē, 7. jūnijā.

Pasākuma programma pieejama www.innovation.lv sadaļā Jaunumi.

Reģistrācija pasākumam: www.innovation.lv sadaļā Jaunumi vai arī pa e-pastu: dzintraznotina@inbox.lv, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju, amatu, kontakttālruni un e-pastu.

Norises laiks un vieta: 2012. gada 7.jūnijs, viesnīca Radisson Blu Latvija, Elizabetes iela 55, zāle „Gamma”, no plkst. 15.00 – 17.00.

Papildus informācija par projektu InnoLaSME:

Projekta vadītāja Gundega Lapiņa, Tālr.: +371 6754 0704, gundegal@edi.lv

Papildus informācija par reģistrāciju pasākumam:

Dzintra Znotiņa, Tālr.: +371 2600 8885, dzintraznotina@inbox.lv

Valsts Pētījumu Programma „ENERĢĒTIKĀ”

Valsts Pētījumu Programma 2010-2013 "Inovatīvas enerģijas resursu ieguves un uzmantošanas tehnoloģijas un zema oglekļa emisiju nodrošināšana ar atjaunojamiem energoresursiem, atbalsta pasākumi vides un klimata degradācijas ...

Kontakti

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija”
Juridiskā adrese.: Akadēmijas laukums 1kab.1312, Rīga, LV1050
Reģ.Nr:40008093009
Konts:LV92HABA0551010918039
E-pasts: info@h2lv.eu

Newsletter

„Latvijas Ūdeņraža Asociācija” © h2lv.eu | 2012